Zastępstwa - CZWARTEK 13.01.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Pytelewska Barbara, Szymanek Agnieszka, Nyderek Katarzyna, Pytelewska. Barbara., Gwardyś-Banasik Daria, Gomółka Jolanta, Podlipny Adrian, Klimek Mateusz, Bogocz Zofia, Łodej Radosław, Dulińska-Gryc Michalina, Podlipny Justyna

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Bogocz Zofia1Psycho3b T (Gab Ped)Kolwicz Anna
2zu->Zaj_rewa2a T (27 c muz)Lasota Iwona
Dulińska-Gryc Michalina0/1DyżurDyżur obok sali 37 Dębiec Przemysław
1Zaj_rewa2d PP (boks 36 -> 27 c muz)Kolorz-Stylok Katarzyna
1/2DyżurDyżur obok sali 40Szymańska-Kirszniok Ewa
2pdp->Zaj_rewa1a PP (40)Migło Gabriela
3Zaj_rewa1b T (41)Lasota Iwona
4pdp->religia2c PP (36 -> Biblioteka)Hońca Alina
5pdp->Zaj_rewa2c PP (36)Komorowski Andrzej
7Zaj_rewa3a SP (boks 40)Karwowska Elżbieta
8Zaj_rewa2c PP (boks 36 -> 36)Mężyk Małgorzata
Gwardyś-Banasik Daria3mat->Zaj_rewa5a SP (38)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
5fois->Zaj_rewa1a PP (27 d)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
6fois->zś1a PP (27 d -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
7fois1a PP (38 a -> 36)Rostowska Anna
7/8DyżurDyżur obok sali 40Przybyłowska Agnieszka
8mat->Zaj_rewa6b SP (39)Pustułka Grzegorz
Klimek Mateusz7judo->Zaj_rewa6b SP (Sala gimnast -> 37)Kolwicz Anna
8zaj.sport->Psycho7a SP (Sala gimnast -> 9)Kozubska-Kogut Karolina
9judo->zś5-6d ZET SP (Sala gimnast -> Świetlica)Wessel Mirela
9/10DyżurDyżur obok sali 22Odwołane
10judo3b TOdwołane
10/11DyżurDyżur obok BibliotekiOdwołane
Łodej Radosław0/1DyżurDyżur obok sali 9Ujma Krystyna
1u komp->Zaj_rewa1b T (10)Popek Danuta
2sys->j.ang1b T (10 -> 7 a)Mańka Monika
2/3DyżurDyżur obok sali 9Podruczny Wacław
3lan->web3a T (10)Popek Danuta
4lan->mat3b T (7 -> 37)Wojakiewicz Bogusława
5lan->Zaj_rewa2a T (23 a)Pustułka Grzegorz
Nyderek Katarzyna4ed_wcze->zś3a SP (28 -> Świetlica)Piątek Dorota
5ed_wcze->zś3a SP (28 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
5/6DyżurDyżur obok sai 24Idasiak Edyta
6ed_wcze->Zaj_rewa3a SP (28)Marcinkowska Adrianna
Podlipny Adrian7Zaj_rewa3a PP (6)Kania Adam
8Zaj_rewa2c PP (boks 40 -> 36)Mężyk Małgorzata
9Zaj_rewa2c PP (39)Polak Maja
9/10DyżurDyżur obok sali 40Krosny Piotr
Podlipny Justyna1Zaj_rewa2b PP (10 a)Ujma Krystyna
2fois->Zaj_rewa2d PP (27 d)Damczyk Magdalena
2/3DyżurDyżur obok sai 24Gilga Jarosław
3fois->Zaj_rewa2d PP (27 d)Polak Maja
4fois2d PP (27 d -> 39)Szymańska-Kirszniok Ewa
5Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Szymańska-Kirszniok Ewa
6pdp->zś2a PP (38 -> Świetlica)Wessel Mirela
6/7DyżurDyżur obok sali 40Polak Maja
7pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d -> 38)Malska Marta
8pdp->zś2d PP (27 d -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
Pytelewska Barbara6pdp->religia2b PP (Biblioteka)Hońca Alina
7Zkk->zś1b PP (37 -> Świetlica)Wessel Mirela
8Zkk->religia1b PP (37)Hońca Alina
8/9DyżurDyżur obok sali 37 Malska Marta
9Zkk->zś1b PP (37 -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
9/10DyżurDyżur obok sali 37 Polak Maja
Szymanek Agnieszka4geografia->Zaj_rewa6b SP (41)Damczyk Magdalena
4/5DyżurDyżur obok sali 40Ujma Krystyna
5geografia->Zaj_rewa1a Br (41)Chober Beata
6geografia->Psycho8a SP (37)Kozubska-Kogut Karolina
6/7DyżurDyżur obok sali 37 Chrabańska Anna
7geografia->j.pols3a T (41 -> 7)Kalińska Dominika
8geografia->Zaj_rewa6a SP (41)Mazur Marzena...
8/9DyżurDyżur obok sali 40Karwowska Elżbieta
9pdp->Zaj_rewa3b PP (41)Malska Marta

http://www.aScTimeTables.com - 13.01.2022 08:25:49
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4