Zastępstwa - PIĄTEK 14.01.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Pytelewska Barbara, Szymanek Agnieszka, Nyderek Katarzyna, Pytelewska. Barbara., Gwardyś-Banasik Daria, Gomółka Jolanta, Podlipny Adrian, Klimek Mateusz, Bogocz Zofia, Wolner Łukasz, Łodej Radosław, Podlipny Justyna

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Bogocz Zofia1Psycho->Zaj_rewa5-6d ZET SP (Gab Ped -> 28)Reichman Małgorzata
2Psycho->Pedagog3a SP (Gab Ped)Kozubska-Kogut Karolina
4zu->zś3a SP (28 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
Gomółka Jolanta1religia->Zaj_rewa1c Br (6)Mężyk Małgorzata
2religiaP.SkowronekOdwołane
4religia->Zaj_rewa2b Br (37)Migło Gabriela
Gwardyś-Banasik Daria0/1DyżurDyżur obok sali 22Chober Beata
1Zaj_rewa2a PP (23)Komorowski Andrzej
1/2DyżurDyżur obok sali 22Idasiak Edyta
2mat->Zaj_rewa4a SP (24)Rostowska Anna
3mat->Zaj_rewa5a SP (24)Sołtysik Renata
Łodej Radosław0ad_sys3b TOdwołane
1ad_sys3b TOdwołane
2ad_sys3b TOdwołane
3ad_sys3b TOdwołane
Nyderek Katarzyna2techn_gas->Zaj_rewa2c Br (22)Sławińska Anna
2/3DyżurDyżur obok sali 22Ujma Krystyna
3techn_gas->szachy2c Br (22 -> 38)Komorowski Andrzej
3/4DyżurDyżur obok sali 22Kalińska Dominika
4techn_gas->Zaj_rewa2c Br (22)Kuśnierz Karina
5wzg->Zaj_rewa2c Br (22)Podruczny Wacław
6wzg->Zaj_rewa2c Br (22)Sławińska Anna
Podlipny Adrian6Zaj_rewa1a PP (boks 40)Malska Marta
7Zaj_rewa3a PP (37 a)Malska Marta
8Zaj_rewa2b PP (9)Damczyk Magdalena
8/9DyżurDyżur obok BibliotekiSzymiczek Brygida
9Zaj_rewa->zś2c PP (40 -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
Podlipny Justyna0/1DyżurDyżur obok sali 9Suska-Rugała Monika
1Zaj_rewa2d PP (10 a)Marcinkowska Adrianna
2pdp->zś1a PP (27 d -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
3Zaj_rewa1b PP (Świetlica)Reichman Małgorzata
4pdp->zś2d PP (27 d -> Świetlica)Piątek Dorota
5Zaj_rewa2d PP (10 a -> 10)Szymańska-Kirszniok Ewa
Pytelewska Barbara2Zaj_rewa1c Br (10 a)Korol Marta
3wych->zś1c Br (23 -> Świetlica)Piątek Dorota
3/4DyżurDyżur obok sali 37 Polak Maja
4pdp->Zaj_rewa3b PP (37 a)Mężyk Małgorzata
5pdp->zś3b PP (37 a -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
6Zkk->zś2d PP (27 d -> Świetlica)Wessel Mirela
Szymanek Agnieszka4zaj.kulin->ang_zaw1b Br (36 -> 9)Mańka Monika
6geografia->Zaj_rewa7a SP (10)Migło Gabriela
7geografia->historia1b T (38 a -> 36)Huculak Monika
Wolner Łukasz3local3c TOdwołane
4local3c TOdwołane
5ap net3c TOdwołane
6ap net3c TOdwołane
7baza3c TOdwołane
8baza3c TOdwołane

http://www.aScTimeTables.com - 14.01.2022 07:59:59
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4